Deskorolki longboard i cruiser

Longboardy i Cruisery od Fishskateboards charakteryzują się najwyższą jakością dzięki zastosowaniu najlepszych komponentów. Longboardy to deskorolki dla fanów adrenaliny, wystarczy tylko znaleźć stromą asfaltową górkę, by poczuć zawrotną prędkość na deskorolce Longboard. Cruisery przeznaczone są dla osób szukających szybkiego i przyjemnego środka transportu po mieście. Fishskateboards i w tym wypadku zadbał o nasze wrażenia estetyczne, niezwykłe wzory na odwrotach longboardów i cruiserów czynią z nich coś więcej niż tylko deskorolkę, to jeżdżące dzieła sztuki.

Deskorolka Cruiser Fish Skateboards Flounder/Black/Blue
Brak w magazynie
Longboardy i Cruisery FISH

Deskorolka Cruiser Fish Skateboards Flounder/Black/Blue

Fish Skateboards
FISH-CRUISER-FLOUNDER/BLA/BLU
399,00 zł
Cruiser Fish Skateboards Flounder/Black/Blue to wygodna, miejska deskorolka. Deck wykonany z 7 warstw drewna klonu kanadyjskiego. Kompaktowe wymiary sprawiają, że jest lekka i poręczna. Idealna do miejskiej jazdy za sprawą miękkich kółek. Niewątpliwą zaletą tego cruisera jest wyjątkowy design oraz kolorystyka. Deskorolka może być świetnym prezentem dla...

Deskorolki longboard i cruiser

Longboardy i Cruisery to deskorolki o specjalnym przeznaczenia. Jazda na każdej z nich jest wyjątkowo komfortowa, mimo że mają różne zastosowania. Deskorolki wyprodukowane przez fishskateboards charakteryzują się najwyższą jakością i wytrzymałością materiałów. Longbord i Cruiser powinien się znaleźć na wyposażeniu każdego, kto kocha miejskie sporty.

Longboardy fishskateboards
Jeżeli lubisz szybką jazdę i dreszczyk emocji jej towarzyszący, to Longboard jest deskorolką dla ciebie. Longboardy świetnie nadają się do jazdy rekreacyjnej, ale swoje możliwości pokazują dopiero przy zjazdach. Długi 101 cm blat deskorolki Longboard o szerokości 23,5 cm sprawia, że czujemy się pewnie i bezpiecznie podczas osiągania dużych prędkości. Longboardy fishskateboards dzięki zastosowaniu miękkich i dużych 70 mm kółek nadają się do jazdy nawet po nierównych chodnikach. Deskorolki Longboard posiadają długie na 18 cm trucki wyposażone są w miękkie gumki, które pozwalają nam płynnie skręcać naszym longboardem. Zastosowanie łożysk ABEC 9 zapewnia nam cichą i płynną jazdę.

Cruisery fishskateboards
Szukając szybkiego i małego środka transportu po mieście, powinieneś rozważyć deskorolkę cruiser. Te zgrabne deskorolki idealnie nadają do jazdy po nierównych chodnikach i ciasnych uliczkach. Cruisery przeznaczone są do typowej jazdy rekreacyjnej, nie zrobimy na nich tricków ani nie będziemy gwiazdami skateparku, ale za to zwykła jazda na deskorolce Cruiser dostarczy nam ogromną przyjemność. Długi i szeroki blat daje pewne oparcie dla stopy i zapewnia komfort nawet przy wielogodzinnej jeździe. Cruisery od fishskateboards wyposażone są w skrętne trucki i duże miękkie kółka, co jest niezbędne dla deskorolek typu Cruiser, by móc się cieszyć komfortową jazdą po zróżnicowanym miejskim terenie. Łożyska ABEC 9 to gwarancja płynnej i niczym nieskrępowanej jazdy.

Dlaczego fishskateboards?
Longboardy i Cruisery od fishskateboards oprócz wysokiej jakości wyróżniają się też niezwykłą, przykuwającą wzrok stylistyką. Wszystko to dzięki współpracy firmy z młodymi Polskimi artystami. Zapraszamy do naszego sklepu w Krakowie, by na własnej skórze przekonać się o jakości oferowanych przez nas deskorolek i zasmakować jazdy na Cruiserze lub Longboardzie.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania