Rolki dziecięce K2 Raider Pro Boys Black/Blue

Rolki K2 Raider Pro Boys Black/Blue idealne dla dzieciaków zaczynających naukę jazdy na rolkach. Regulowany rozmiar w zakesie 5 numerów umożliwia dopasowanie rolek do rosnącej stopy dziecka. Wygodny, oddychający but. Rozmiar kół oraz ich parametry dostosowane dla dzieci. Kompozytowe płozy bardzo dobrze amortyzują nierówności. Błyskawiczny system wiązania ułatwia zakładanie rolek. Rolki posłużą dziecku przez kilka sezonów.

Więcej szczegółów

319,00 zł

399,00 zł

Dostępny

  • S 29-34
  • M 32-37
  • L 35-40

Rolki dziecięce K2 Raider Pro Boys Black/Blue

Seria rolek K2 Youth przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży. Idealna dla dzieciaków zaczynających naukę jazdy na rolkach, a także do późniejszej rekreacyjnej jazdy. Regulowany but umożliwia dopasowanie rolek do rosnącej stopy dziecka. Dzięki temu z rolek można korzystać przez kilka sezonów. Regulacja odbywa się w zakresie aż 5 rozmiarów stopy. Zmiana rozmiaru buta jest bardzo łatwa (za pomocą jednego przycisku) lecz nie możliwa samoistnie w trakcie jazdy. Rozmiar kół, ich twardość oraz łożyska dostosowane są do dzieci. Kompozytowe płozy bardzo dobrze amortyzują nierówności, a także zapewniają większą stabilność na rolkach. Tradycyjne sznurowanie zastąpiono błyskawicznych system wiązania. Wiązanie to ułatwia zakładanie i zdejmowanie buta oraz zapewnia właściwe dopasowanie do stopy. 

But wewnętrzny
W 1994 roku marka K2 zrewolucjonizowała rynek, stosując w rolkach wewnętrzny - wygodny but „Softboot”. Original K2 Softboot to opatentowana technologia wygodnych, oddychających, miękkich butów wewnętrznych ze specjalnym klamrowym zapięciem. Technologia ta sprawia, że jazda na rolkach jest nie tylko dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także czystą przyjemnością. But ten zapewnia komfort jazdy oraz pełną kontrolę nad rolką.

But zewnętrzny
But zewnętrzny (cholewka) w rolkach K2 Raider Pro Boys Black/Blue to tzw. konstrukcja Stability Plus zapewnia idealne dopasowanie, komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, zachowując przy tym niską wagę rolki. Mocowanie buta zapewnia regulowana klamra oraz pasek z rzepem.  Rolki posiadają elementy odblaskowe.

Płozy
W rolkach K2 Raider Pro Boys Black/Blue zastosowano kompozytowe płozy rekreacyjne K2 F.B.I (Frame Base Integration). Posiadają one obniżony środek ciężkości, świetnie amortyzują wstrząsy i wibracje, a także ułatwiają zachowanie równowagi na rolkach. Ten rodzaj płóz stosowany jest przez K2 w rolkach dla dzieci, początkujących rolkarzy lub na trudniejsze nawierzchnie. Hamulec tylny, znajduje się w prawej rolce.

Wiązania
Rolki K2 Raider Pro Boys Black/Blue posiadają świetny system wiązania tzw. K2 Speed Lacing, który pozwala szybko i z łatwością zapiąć rolki i błyskawicznie rozpocząć jazdę. Wystarczy jedno pociągnięcie paska aby sznurówki idealnie i błyskawicznie dopasowały but do stopy. Specjalna blokada utrzymuje sznurówki właściwie napięte i nie poluzowują się ona podczas jazdy. Pętla w górnej części cholewki ułatwia wkładanie butów.

Koła
Rolki K2 Raider Pro Boys Black/Blue wyposażone są w poliuretanowe koła o średnicy 72 mm, twardości 80a z bezobsługowymi łożyskami ABEC 3. To parametry kół idealne dla rolek dziecięcych. W rolkach o rozmiarze S (29-34) rozmiar kół wynosi 70 mm. Zainstalowane fabrycznie koła można wymienić na większe gdy dziecko podrośnie i opanuje jazdę na rolach. Maksymalny rozmiar kół dla rolek S (29-34) wynosi 72 mm, natomiast dla rozmiarów M (32-37) i L (35-40) to 76 mm.

Rolki K2 to nie tylko wygoda, łatwość zakładania, atrakcyjny wygląd i najwyższa jakość wykonania. Niewątpliwą zaletą rolek K2 jest regulacja rozmiaru buta w zakresie aż 5 rozmiarów. Pozwala to zaoszczędzić na częstej wymianie rolek, a zakupiona para posłuży dziecku przez kilka lat.

Płoza kompozytowa - F.B.I. (Frame Base Integration)
But wewnętrzny K2 Softboot
But zewnętrzny (cholewka) Stability Plus
Wiązania system szybkiego sznurowania Speed Lacing, pasek na rzep, klamra
Model K2 Raider Pro
Kolor niebieski
Kółka średnica 72mm, twardość 80a (w rolkach rozm. S kółka 70mm)
Łożyska ABEC-3
Hamulec tylny w prawej rolce

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Kamil

Bardzo dobrze trzymają kostkę, są lekkie i bardzo cicho i płynnie pracują. Świetny wybór na pierwsze rolki dla dziecka...polecam!

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Rolki dziecięce K2 Raider Pro Boys Black/Blue. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

Produkty powiązane

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR