Dalbello

Dalbello

Włoska precyzja oraz styl w butach narciarskich Dalbello

Dalbello jest włoską firmą założoną w roku 1974 przez szewca, więc osobę kto o butach wie wszystko. Marka Dalbello zajmuje się tylko i wyłącznie butami narciarskimi, przez co produkty są wykonane solidnie, z najlepszych materiałów oraz z zastosowaniem najnowszych technologii. Firma oprócz zatrudniania projektantów oraz inżynierów, współpracuje także z zawodnikami, którzy wiedzą najlepiej czego oczekiwać od buta w trakcie jazdy – takie podejście daje gwarancję, że buty są dopracowane pod każdym względem oraz przemyślane. Zawodnicy w butach Dalbello wielokrotnie zdobywają podium, co oznacza, że jest to sprzęt najwyższej klasy.

Juniorskie buty narciarskie Dalbello w ofercie Projektu Junior

W naszym sklepie dostępne są juniorskie buty narciarskie Dalbello. Najwyższej jakości buty narciarskie, które pozwolą młodym zawodnikom i narciarzom na osiąganie najlepszych wyników oraz na przyjemną i komfortową jazdę. Pracujący w naszym sklepie specjaliści odpowiedzą na każde pytanie i służą poradą. Zapraszamy do kontaktu online lub w naszym stacjonarnym sklepie w Krakowie.

Buty narciarskie Dalbello DRS 60 JR White/Race Green
  • » Super cena «
Dostępny
Buty narciarskie dla dzieci

Buty narciarskie Dalbello DRS 60 JR White/Race Green

Dalbello
BUTY-DALB-D1951001
Od 330,00 zł 500,00 zł
Buty narciarskie dla dzieci i młodzieży Dalbello DRS 60 są butami przeznaczonymi dla dobrze jeżdżących juniorów oraz młodych zawodników. Będzie to idealny wybór dla młodzieży, która chce podszkolić swoje umiejętności bądź zacząć przygodę w jeździe zawodniczej. Innowacyjne technologie zastosowane w budowie buta zwiększają precyzję i komfort jazdy.
220 225 230 235 245 250 255 260 210

Filtruj według

Oferta marki
więcej... mniej
Rozmiar buta
więcej... mniej
Cena
330 330
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania