Deskorolka Globe G1 Stack (lone palm)
Deskorolka Globe G1 Stack (lone palm)
Deskorolka Globe G1 Stack (lone palm)
Deskorolka Globe G1 Stack (lone palm)
Deskorolka Globe G1 Stack (lone palm)
Deskorolka Globe G1 Stack (lone palm)

Deskorolka Globe G1 Stack (lone palm)

GLOBE-10525393-LONPLM
Brak w magazynie
399,00 zł

   DARMOWA DOSTAWA 

Wyświetl historię cen produktu

Uniwersalna deskorolka Globe G1 to doskonały wybór dla młodzieży i dorosłych, którzy zaczynają swoją przygodę z deskorolką. Wykonana z siedmiu warstw wytrzymałego drewna klonowego zapewnia najwyższej jakości wytrzymałość oraz komfort jazdy. Wysokiej klasy aluminiowe trucki Tensor ułatwiają inicjację skrętu, a także czynią deskorolkę znacznie lżejszą. Model Globe G1 zalecany jest dla młodzieży od 12 roku życia.

Podaj nam swój adres e-mail to powiadomimy Cię, gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie

Opis

Wytrzymała deskorolka Globe G1 dla młodzieży i dorosłych

Deskorolka Globe G1 to wysokiej jakości model, który cechuje się dużą wytrzymałością oraz uniwersalnym profilem. Podest deskorolki został wykonany w technologii Resin-7. Polega ona na sklejeniu ze sobą siedmiu warstw wysokiej jakości drewna kanadyjskiego klonu przy pomocy żywicu epoksydowej. Rozwiązanie to nadaje deskorolce odpowiednią sztywność, a także jest znacznie lżejsze, mocniejsze i trwalsze niż łączenie warstw przy pomocy kleju na bazie wody. Grip deskorolki jest naklejony fabrycznie. Profil deskorolki dla młodzieży i dorosłych Globe G1 to full concave. Jest to wygięcie brzegów desokorlki ku górze dzięki czemu łatwiej inicjować skręty oraz wykonać wiele tricków. Wymiary deskorolki Globe G1 to 8” szerokość oraz 31,6” długości. Oznacza to, iż deskorolka przeznaczona jest dla dzieci od około 12 roku życia. Oczywiście model będzie dobry też dla młodzieży i dorosłych, którzy lubią nieco węższe modele. Marka Globe bierze udział w programie ReGrowth, który ma na celu odbudowywanie lasów ścinanych do produkcji decków. Co rocznie firma Globe przy współpracy z organizacją National Forest Foundation obsadza 3 razy więcej drzew niż zużywa do produkcji wszystkich swoich decków i deskorolek.Maksymalne dopuszczalne obciążenie deskorolki to 90 kg, a sama jej waga to jedyne 

Niezawodne trucki oraz uniwersalne kółka

Chcąc umożliwić komfortową jazdę zarówno po ulicy jak i w skateparkach w deskorolce Globe G1 zastosowano uniwersalne kółka poliuretanowe o wielkości 52 mm oraz twardości 99A. Takie rozwiązanie zapewnia niezłą prędkość oraz dobrą przyczepność nawet na chropowatych powierzchniach. Koła są obsługiwane przez wysokiej jakości szczelne łożyska ABEC 7, które umożliwiają płynną i bezpieczną jazdę w niemalże każdych warunkach oraz na każdych ścieżkach.  Aluminiowe trucki deskorolki Globe G1 są bardzo lekkie dzięki zastosowaniu pustego trzpienia, a także ułatwiają manewrowanie deskorolką podczas jazdy jak i wykonywania tricków. 

Szczegóły produktu

Zalecany wiek
od 12 lat
Łożyska
ABEC 7
Rodzaj decka
drewniany, 7 warstw drewna klonu kanadyjskiego
Wymiary deskorolki
długość: 80,3 cm (31,6") cm szerokość: 19,68 cm (8")
Rodzaj kół
53 mm, 99A (uniwersalne)
Rozstaw osi
35,5 cm
Waga
2,1 kg

Opinie o tym produkcie (0)

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania