Obniżka! Skarpety narciarskie dla mężczyzn X-Socks Ski Control 2.0 czarne

Skarpety narciarskie dla mężczyzn X-Socks Ski Control 2.0 czarne

Męskie skarpety narciarskie X-Socks to zaawansowane technologicznie skarpety mające zapewnić maksymalny komfort podczas białego szaleństwa. Skarpety X-Socks zapewniają szereg usprawnień i technologii, które nie tylko zapewnią komfort, ale i poprawią technikę jazdy.

Więcej szczegółów

56,00 zł

-30%

80,00 zł

Dostępny

Skarpety narciarskie dla mężczyzn X-Socks Ski Control 2.0 czarne

Męskie skarpety narciarskie X-Socks to zaawansowane technologicznie skarpety mające zapewnić maksymalny komfort podczas białego szaleństwa. Skarpety X-Socks zapewniają szereg usprawnień i technologii, które nie tylko zapewnią komfort, ale i poprawią technikę jazdy. Technologie, jakie oferują skarpety X-Socks to:

Shin protector – jest to element ochrony golenia mający amortyzować wstrząsy oraz likwidować ocieranie golenia o stopy, dzięki czemu likwiduje otarcia i odgniecenia.

X-Cross Bandage – to wszyta w skarpetkę opaska wykonana z włókien AirDens mająca na celu usztywnić okolice kostki, a przy tym nie ograniczać ruchu. Element ten ma za zadanie także zapobiegać otarciom stopy.

Traverse AirFlow Channel System – Technologia ta zapewnia cyrkulację powietrza po podeszwą stopy oraz odprowadza nadmiar wilgoci, dzięki czemu zapewnia optymalną temperaturę. Wraz z technologią Air-Conditioning Channel zapewnia optymalną cyrkulację powietrza w bucie co zapewnia wysoki komfort i pozwala nawet na wielogodzinną jazdę na nartach.

Anatomically shaped footbed – Oddzielne uformowanie podstawy lewej i prawej skarpety aby zapewnić idealne dopasowanie skarpet. Dzięki tej konstrukcji stopa idealnie przylega do wkładki w bucie co zdecydowanie zwiększa „czucie” buta i przekłada się na większą precyzję podczas jazdy.

Toe and ToeTip Protector  – Jest to ochraniacz palców stopy, który mam za zadanie amortyzację wstrząsów i rozkładanie siły nacisku.

Lambertz-Nicholson Achilles Tendon Protector – Element ten ma za zadanie chronić wrażliwe ścięgno Achillesa.

Heel Protector – Ochraniacz pięty, który zapobiega odciskom oraz otarciom. Element ten jest dodatkowo odporny na przecieranie.

Dziecięce kalesony termoaktywne X-Bionic INVENT zapewnia doskonały komfort termiczny przez cały dzień. Materiał, z którego w większości wykonane są kalesony to Skin NODOR, ma on właściwości bakteriostatyczne dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Dzięki specjalnie dobranej mieszance materiałów kalesony X-Bionic doskonale dopasowuje się do ciała, zapewniają optymalną temperaturę oraz dają wysoki komfort. Technologie jakie oferują kalesony X-Bionic INVENT to:

AirConditioning Spot - to specjalny materiał, który został umieszczony w dole kolan, jego zadaniem jest odprowadzanie nadmiaru potu, a przy tym nie ochładzaniu organizmu.

ExpansionKnee – Jest to specjalnie przygotowany materiał umieszczony w miejscu kolan, który dzięki swojej konstrukcji zatrzymuje ciepłe powietrze i pozostaje wysoce elastyczny, dzięki temu chroni te wrażliwe części ciała przed zimnem i nie ogranicza ruchów.

Mythlan – jest to nowoczesny hipoalergiczny materiał, który zapobiega rozwojowi bakterii, a przy tym pozwala swobodnie krążyć powietrzu, dzięki czemu pozwala zachować odpowiednią temperaturę ciała.

Kolor czarny
Skład poliester: 35%, polyamidy: 34%, akryl: 20%, polipropylen: 9% elastyna: 2%

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Skarpety narciarskie dla mężczyzn X-Socks Ski Control 2.0 czarne. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR