Rowerek biegowy KOKUA Likeabike Jumper fioletowy

JUMPER-FIOL

Fioletowy rowerek biegowy LIKEaBIKE Jumper jest przeznaczony dla dzieci w wieku od ok. 3 lat. Minimalna wewnętrzna długość nóżki dziecka to 35 cm. Wysokość siodełka dostosowuje się w kilka chwil, korzystając z rozluźnianego w prosty sposób zacisku roweru. Krótka sztyca pozwala na uzyskanie wysokości siodełka od 35 do 38 cm. Długa sztyca (dostępna w komplecie z rowerem) umożliwia ustawienie siodełka na wysokości od 41 do 45 cm.

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

849,00 zł

Brak - wkrótce dostawa

Rowerek biegowy KOKUA Likeabike Jumper fioletowy

Rowerek biegowy KOKUA Jumper został zaprojektowany przez wyspecjalizowanych inżynierów z amerykanskiej firmy Dahon. Wysoka specyfikacja projektu stawia go w czołówce rowerków biegowych. Pod względem jakości materiałów oraz staranności wykonania nie ma sobie równych. Rowerek biegowy przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lata,  istotna jest tutaj wewnętrzna minimalna długość nóżki nie mniejszą niż 35cm!

Dzięki zastosowaniu aluminium 7005 rowerek biegowy Jumper posiada najniższa wagę, przy najwyższym poziomie funkcjonalności. Waży tylko 3,4 kg. Wysokiej jakości tylne zawieszenie zaopatrzone w amortyzator, niweluje wstrząsy i zapewnia komfort jazdy. W rowerku biegowym  LIKEaBIKE Kokua Jumper wykorzystano 12” pompowane opony firmy Schwalbe. Płytki bieżnik sprawia, że jazda jest łatwiejsza i lżejsza, gdyż opory toczenia są zminimalizowane.

Bez użycia żadnych kluczy, w prosty i szybki sposób, przy wykorzystaniu rozluźnionego zacisku możemy dopasować poziomu wysokości siodełka do wzrostu dziecka. Minimalne położenie siodełka przewidziane jest na wysokości 35 cm licząc od podłoża, zaś najwyższe na wysokości 38 cm. W zestawie dołączona jest druga dłuższa sztyca, dzięki której siodełko można ustawić w zakresie od 41 do 45cm. Dla zapewnienia komfortu podczas jazdy rowerek jest wyposażony w miękkie, wygodne o ergonomicznym kształcie siodełko, na którym wyszyte jest logo firmy.

Przy pomocy dwóch nakładek, aluminiowa kierownica rowerka biegowego LIKEaBIKE może być regulowana. Najniższy poziom ustawienia kierownicy można osiągnąć na wysokości 49 cm w tej wersji na kierownicy nie jest zamontowana żadna nakładka. Każda z nakładek ma 1 cm szerokości co sprawia, że kolejną wysokość, na której może być ustawiona kierownica jest na poziomie 50 cm, zaś najwyższa wysokość – 51 cm.

Przy pomocy gumy O-ring zamontowanej na ramie i umieszczonej w górnej części widelca śruby  zastosowanie ogranicznika skrętu, który jest szczególnie ważny dla dzieci rozpoczynających przygodę na rowerze. Wystarczy tylko założyć O-ring na śrubę i już mamy ochronę dla mniej doświadczonych rowerzystów, zapewniając im zabezpieczenie przed gwałtownymi i nie do końca kontrolowanymi skrętami. Jednak niezwykle prosty sposób gdy  dziecko zaczyna posiadać coraz więcej doświadczenia, O-ring można odczepić dając dziecku pełną swobodę w kierownicy. Lekka kierownica rowerka przymocowana jest w systemie a-head.

Na kierownicy zamontowane są gumowe uchwyty przyjazne dzieciom, które dostarczają małym rączkom bezpieczne trzymanie kierownicy, a szerokie zakończenia zabezpieczają przed niepotrzebnymi otarciami. Na mostku rowerka zamontowana jest czarna, gąbkowa osłonka z logo firmy.
Waga 3,4 kg
Zalecany wiek od 3 lat
Zalecana długość nogi od 35 cm
Kolor fioletowy
Ograniczony skręt kierownicy tak, z możliwością usunięcie blokady
Średnice i rodzaj kół 12 calowe, pompowane, szprychowe
Regulacja siodełka od 35 do 38 cm oraz 41 do 45 cm (dwie sztyce)
Podnóżek brak
Regulacja kierownicy od 50 do 51 cm
Istotne wyposażenie amortyzowana rama, aluminiowy wahacz i widelec, stery kierownicy a-head, aluminiowe obręcze i piasty, osłona kierownicy, ograniczenie skrętu kierownicy z możliwością zwolnienia blokady
Materiał ramy aluminium
Certyfikaty CE

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Rowerek biegowy KOKUA Likeabike Jumper fioletowy. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR