Rolki męskie K2 F.I.T. 80 Black/Silver

Męskie rolki K2 F.I.T 80 Black/Silver przeznaczone są zarówno do jazdy rekreacyjnej jak i regularnej jazdy treningowej dla początkujących i średnio zaawansowanych rolkarzy. Wygodny, oddychający but dopasowany do stopy. K2 F.I.T to po prostu rolki zaprojektowane dla mężczyzn.

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

415,00 zł

519,00 zł

Brak - wkrótce dostawa

  • 42.5
  • 43.5
  • 44.5

Rolki męskie K2 F.I.T. 80 Black/Silver

Męskie rolki K2 F.I.T 80 klasy fitness cechuje duża uniwersalność dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym. Przeznaczone są zarówno do jazdy rekreacyjnej jak i regularnej jazdy treningowej. Model K2 F.I.T 80 to świetny wybór dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników. Doskonale wyprofilowana skorupa tworzy jedną całość z kompozytową płozą co zapewnia wysoką stabilność i zwrotność. Opatentowana technologia Softboot, w którą wyposażone są rolki K2 F.I.T 80 to wygodne, oddychające, miękkie buty wewnętrzne ze specjalnymi klamrowymi zapięciami. Cholewka Stability Plus zapewnia doskonałe dopasowanie do nogi, a przy tym świetnie się prezentują. Miękkie kółka 80mm wraz z łożyskami ABEC 5 sprawią, że każda przejażdżka będzie ogromną przyjemnością.

But wewnętrzny Original K2 Softboot
W 1994 roku marka K2 zrewolucjonizowała rynek, stosując w rolkach wygodny, miekki but. Original K2 Softboot to opatentowana technologia wygodnych, oddychających, miękkich butów wewnętrznych ze specjalnym klamrowym zapięciem. Technologia ta sprawia, że jazda na rolkach jest nie tylko dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także czystą przyjemnością. But ten zapewnia komfort jazdy oraz pełną kontrolę nad rolką. Softboot K2 idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Zastosowanie materiałów wygodnych, przepuszczających powietrze i elastycznych gwarantuje nie tylko komfort i wygodę, ale także znacznie obniża wagę rolki.

But zewnętrzny
But zewnętrzny (cholewka) w rolkach K2 F.I.T 80 Black/Silver to tzw. konstrukcja Stability Plus zapewnia idealne dopasowanie, komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, zachowując przy tym niską wagę rolki. Mocowanie buta zapewnia regulowana klamra oraz pasek z rzepem. Rolki posiadają elementy odblaskowe.

Kompozytowe płozy K2 F.B.I
W rolkach K2 F.I.T 80 Black/Silver zastosowano kompozytowe płozy rekreacyjne K2 F.B.I (Frame Base Integration). Posiadają one obniżony środek ciężkości, świetnie amortyzują wstrząsy i wibracje, a także ułatwiają zachowanie równowagi na rolkach. Ten rodzaj płóz stosowany jest przez K2 w rolkach do jazdy rekreacyjnej oraz dla początkujących rolkarzy. Hamulec tylny, znajduje się w prawej rolce.

Tradycyjne wiązanie
Rolki K2 F.I.T 80 posiadają tradycjny sposób wiązania dlatego zasznurujesz je tak prosto i szybko jak buty. Wiązanie uzupełnia regulowana klamra ponad kostką oraz pasek na rzep. Pętle w górnej części cholewki ułatwiają wkładanie butów.

Koła
Rolki K2 F.I.T 80 wyposażone są w poliuretanowe koła o średnicy 80 mm, twardości 80a z bezobsługowymi łożyskami ABEC 5. To parametry kół idealne dla rolek przeznaczonych jazdy rekreacyjnej i fitnesowej.

Rolki K2 F.I.T 80 to nie tylko wygoda, łatwość zakładania, atrakcyjny wygląd ale i najwyższa jakość wykonania. To bardzo dobry wybór dla początkujących rolkarzy oraz jeżdżących rekreacyjnie. Obniżony środek ciężkości, dobre toczenie się kół dzięki łożyskom ABEC, płoza tłumiąca drgania, cholewka dobrze trzymająca nogę to najważniejsze cechy czyniące rolki K2 F.I.T najlepszymi w swojej klasie.

Płoza kompozytowa - F.B.I. (Frame Base Integration)
But wewnętrzny K2 Softboot
But zewnętrzny (cholewka) Stability Plus
Wiązania tradycyjne sznurowanie, pasek na rzep, klamra
Przeznaczenie dla mężczyzn, jazda rekreacyjna i fitnesowa, poziom początkujący i średnio zaawansowany
Model K2 F.I.T. 80
Kolor czarno srebrne
Kółka średnica 80mm, twardość 80a
Łożyska ABEC-5
Hamulec tylny w prawej rolce

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Rolki męskie K2 F.I.T. 80 Black/Silver. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR