Różnice pomiędzy Puylino, a Wutsch


Zarówno jeździk Pukylino, jak i Wutsch stanowią świetny start w świat ruchu. To na nich dziecko uczy się odpychać od podłoża, odkrywa do czego służy kierownica i rozwija swój zmysł równowagi. Obydwa jeździk mają zbliżoną konstrukcję, a jazda na nich jest bardzo podobna. Główną różnicą jest to, że jeździk Pukylino przeznaczony jest dla dzieci od 1 roku, a Wutsch od 18 miesięcy. Oba pojazdy doskonale rozwijają dziecko i przygotowują do trudniejszych pojazdów.


Pukylino czyli pierwszy jeździk dla dziecka
Pukylino to pojazd dla najmłodszych, dzięki swojej przemyślanej konstrukcji może być użytkowany już od 1 roku życia lub osiągnięcia 75 cm wzrostu. Na jeździku Pukylino dzieci powinny jeździć w pomieszczeniach o równym podłożu, w którym nie ma przeszkód mogących spowodować wywrócenie się dziecka. Dziecko podczas jazdy na jeździku Pukylino powinno być cały czas pod opieką dorosłego. Jeździk Pukylino przyśpiesza naukę chodzenia, rozwijaj dziecko psychoruchowo i dostarcza wiele godzin świetnej zabawy.


Jeździk Wutsch następca Pukylino
Gdy dziecko wyrosło już z jeździka Pukylino, jego doskonałym następcą jest Wutsch, świetnie nada się on także na pierwszy pojazd dla malucha. Jeździk Wutsch może być używany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. W tym modelu zdecydowana zastosować się oś wahliwą, która dodatkowo zmienia geometrę jeździka w trakcie jazdy. Takie rozwiązanie sprawia, że jeździk Wutsch jeszcze bardziej uczy zachowania równowagi i przyśpiesza rozwój psychoruchowy dziecka. Wutsch stanowi też doskonałe przygotowanie do rowerka biegowego.


Jeździki, czyli świetne przygotowanie do rowerka biegowego
Jeździk Pukylin i Wutsch stosowane jeden po drugi doskonale dbają o właściwy rozwój psychoruchowy dziecka do 2 roku życia i wprowadzają go w świat aktywności ruchowej. Jeździki Puky, dzięki temu, że uczą równowagi oraz sterowania świetnie przygotowują dzieci do przesiadki na rowerek biegowy.