Obniżka! Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci Uvex Sporty Black Silver

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci Uvex Sporty Black Silver

53.3.843.2516

Czarno-srebrne okulary Uvex Sporty Black Silver to przeciwsłoneczne sportowe okulary dla najmłodszych dzieci. Zaprojektowanie przez niemiecką firmę UVEX specjalnie dla dzieci. Blokując szkodliwe promieniowanie UVA, UVB, UVC. Kilka wersji kolorystycznych daje szeroką możliwość wyboru. Są niezwykle trwałe i lekkie. Polecane są do aktywnego spędzania czasu jak i na co dzień. Miękkie końcówki zauszników zapewniają stabilną pozycję na głowie.

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

56,00 zł

69,90 zł

Brak - wkrótce dostawa

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci Uvex Sporty Black Silver

Sportowe, wygodne, bezpieczne - takie właśnie są okulary dla najmłodszych dzieci Uvex Sporty w kolorach czarnym i srebrnym. Okulary Uvex to gwarancja bezpieczeństwa oczu. Różnorodność gamy kolorystycznej daje możliwość wyboru odpowiedniego koloru dla dziecka.

Filtry UV zawarte w soczewkach okularów przeciwsłonecznych Uvex Sporty Black-Silver zapewniają 100% ochronę oczu dziecka przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC. Zgodnie z nazwą marki UV-EX tj. ultraviolet excluded – promieniowanie wykluczone. Srebrne lustrzane, odbijające światło szyby litemirror zapewniają dodatkową ochronę przed promieniowaniem podczerwonym oraz modny wygląd. Soczewki posiadają najwyższa klasę optyczną (nie zniekształcają obrazu, nie męczą oka), są także przyciemniane (S3 oznacza to, że ograniczają intensywne światło słoneczne od 8% do 18%).

Miękkie końcówki zauszników zapobiegają uciskowi oraz zapewniają dobre trzymanie na głowie. W zestawie jest odpinany pasek, który można nałożyć dziecku na szyję by nie zgubiło okularów. Okulary te sprawdzą się zarówno podczas aktywnego spędzania czasu jak i w codziennym użytkowaniu. Skutecznie chronią oczy dziecka przed pyłkami, kurzem oraz owadami. Szyby w okularach Uvex są bardzo łatwe do czyszczenia z wszelkiego rodzaju zabrudzeń np. błota, wody, potu i kurzu.

Każda para okularów poddawana jest testom, potwierdzającym nie tylko ich bezpieczeństwo ale i funkcjonalność. Spełniają rygorystyczne wymogi jakości i bezpieczeństwa określone w Unii Europejskiej, wszystko to dla maksymalnej ochrony oczu, radości z uprawianego sportu oraz oryginalnego designu.

Okulary dziecięce Uvex Sporty są niezwykle trwałe i lekkie. Miękkie, elastyczne końcówki zauszników oraz pasek trzymający okulary to niewątpliwe zalety okularów Uvex Sporty Black-Silver.

Model Uvex Sporty
Kolor oprawki: czarne-srebrne, soczewki: lustrzane srebrne
Ochrona UV 100% ochrona UVA, UVB, UVC
Polaryzacja brak

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci Uvex Sporty Black Silver. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR