Uwaga! W dniach 20-22 kwietnia nasz sklep będzie nieczynny
Obniżka! Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci Uvex Sportstyle 506 White

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci Uvex Sportstyle 506 White

53.3.865.8716

Białe okulary Uvex Sportstyle 506 White są sportowe, wyjątkowe i bezpieczne. Zaprojektowanie przez niemiecką firmę UVEX specjalnie dla dzieci. Zapewniają ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie UVA, UVB, UVC. Różnorodność gamy kolorystycznej daje szeroką możliwość wyboru. Są niezwykle trwałe i lekkie. Polecane są do aktywnego spędzania czasu jak i na co dzień.

Więcej szczegółów

64,00 zł

79,90 zł

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci Uvex Sportstyle 506 White

Sportowe, wyjątkowe, bezpieczne - takie właśnie są okulary dla dzieci i nastolatków Uvex Sportstyle 506 w białym kolorze. Okulary Uvex to gwarancja bezpieczeństwa oczu. Różnorodność gamy kolorystycznej daje możliwość wyboru odpowiedniego koloru dla dziecka.

Filtry UV zawarte w soczewkach okularów przeciwsłonecznych Uvex Sportstyle 506 White zapewniają 100% ochronę oczu dziecka przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC. Zgodnie z nazwą marki UV-EX tj. ultraviolet excluded – promieniowanie wykluczone. Zielone lustrzane, odbijające światło szyby litemirror zapewniają dodatkową ochronę przed promieniowaniem podczerwonym oraz modny wygląd. Soczewki posiadają najwyższa klasę optyczną (nie zniekształcają obrazu, nie męczą oka), są także przyciemniane (S3 oznacza to, że ograniczają intensywne światło słoneczne od 8% do 18%).

Biało zielone plastyczne oprawki uniemożliwiają ześlizgniecie się okularów. W zestawie jest odpinany pasek, który można nałożyć dziecku na szyję by nie zgubiło okularów. Okulary te sprawdzą się zarówno podczas aktywnego spędzania czasu jak i w codziennym użytkowaniu. Skutecznie chronią oczy dziecka przed pyłkami, kurzem oraz owadami. Szyby w okularach Uvex są bardzo łatwe do czyszczenia z wszelkiego rodzaju zabrudzeń np. błota, wody, potu i kurzu.

Każda para okularów poddawana jest testom, potwierdzającym nie tylko ich bezpieczeństwo ale i funkcjonalność. Spełniają rygorystyczne wymogi jakości i bezpieczeństwa określone w Unii Europejskiej, wszystko to dla maksymalnej ochrony oczu, radości z uprawianego sportu oraz oryginalnego designu.

Okulary dziecięce Uvex Sportstyle 506 są niezwykle trwałe i lekkie. Plastyczne, elastyczne oprawki oraz pasek trzymający okulary to niewątpliwe zalety okularów Uvex Sportstyle 506 White.

Model Uvex Sportstyle 506
Kolor oprawki: białe, soczewki: lustrzane zielone
Ochrona UV 100% ochrona UVA, UVB, UVC
Polaryzacja brak

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci Uvex Sportstyle 506 White. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR