Zestaw: Narty Head I.GS RD Team + wiązania FREEFLEX EVO 14X

Narty juniorskie Head I.GS RD Team przeznaczone są dla młodych zawodników jeżdżących w slalomie gigancie. Są to lekkie narty typu race. Narty posiadają w swej konstrukcji grafen, dzięki czemu są niezwykle lekkie i reaktywne.

Więcej szczegółów

1 645,00 zł

-30%

2 350,00 zł

Dostępny

Zestaw: Narty Head I.GS RD Team + wiązania FREEFLEX EVO 14X

Head WorldCup Rebels I.GS RD Team, czyli narty dla młodych zawodników
Narty juniorskie Head I.GS RD Team przeznaczone są dla młodych zawodników jeżdżących w slalomie gigancie. Są to lekkie narty typu race. Narty posiadają w swej konstrukcji grafen, dzięki czemu są niezwykle lekkie i reaktywne.

Technologia Intelligence dla ambitnych zawodników
Zawodnicze narty Head zostały wyposażone w technologię Intelligence, która opiera się na zastosowaniu włókien piezoelektrycznych. Włókna te nie tylko ekspresowo absorbują wibrację, ale też usztywniają nartę zależnie od prędkości, z jaką jedzie narciarz. Dzięki zastosowaniu tej technologii to narty dostosowują się do narciarza i pozwalają osiągać czołowe miejsca.

Powrót do korzeni
Profil narty to Rebel Camber, czyli zrezygnowanie z popularnych dziś rockerów i wrócenie do korzeni czyli zastosowanie tradycyjnego cambera na całej długości narty. Taki profil zapewnia ogromne przyśpieszenie oraz doskonałe trzymanie krawędzi.

Mistrzowska konstrukcja World Cup Sandwich Cap
Drewniany rdzeń w połączeniu z zaawansowanymi materiałami, jakimi są grafen oraz titanal dał nartę o bardzo niskiej wadze, która dodatkowo jest niezwykle sprężysta i reaktywna. Rdzeń narty I.GS RD Team zamknięty jest w konstrukcji typu CAP wraz z fenolowymi ściankami bocznymi. Takie połączeni sprawia, że narty te są niezwykle szybkie i dynamiczne, dzięki czemu ich możliwości są prawie nieograniczone, a wszystko zależy od zdolności narciarza.

Zawodnicze wiązanie dla maksymalnych osiągów
W zestawie z nartami Head I.GS RD Team dołączone są wiązania FREEFLEX EVO 14X. Wiązania FREEFLEX EVO 14X stworzone zostały z myślą o zawodnikach i zapewniają one niezawodność. W wiązaniach tych zastosowano system Ful Diagonal, czyli inteligentne wypinanie przodu zarówno w płaszczyźnie poziomej, jak i pionowej. Wiązane to zostało także wyposażone w technologię Freeflex Pro, czyli ruchomy tył wiązania, który umożliwia narcie naturalne wygięcie, co zwiększa jej dynamikę.

Do kasku można także domontować aluminiową szczękę dostępną w naszej ofercie, która dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo użytkownika.

Narty Rossignol Experience Pro posiadają profil All Terrain Rocker, który został stworzony na każdy teren i różnorakie warunki. Technologia All Terrain Rocker to camber na 70% narty oraz subtelny 30% tip rocker pozwala na większe osiągi w każdym terenie. Takie połączenie pozwala uwolnić nartę w każdej chwili co daje poczucie ogromniej wolności na stoku.

Model narty I.GS RD Team
Model wiązania FREEFLEX EVO 14X
Skala wypięcia (DIN) 4-14
Rdzeń narty drewniany
Kolor biały
Akredytacja FIS tak
Taliowanie i promień narty o długości 159 cm 104/64/87, 17,2 m
Taliowanie i promień narty o długości 166 cm 105/65/89, 18,5 m

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 42,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 45,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Zestaw: Narty Head I.GS RD Team + wiązania FREEFLEX EVO 14X. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR