Uwaga! W dniach 20-22 kwietnia nasz sklep będzie nieczynny

Narty Rossignol Hero Athlete SL PRO

Juniorskie Narty Hero Athlete SL PRO przeznaczone są dla zaawansowanych młodych narciarzy. Są to narty Slalomowe typu Race, które stworzone został z myślą o zawodnikach w wieku od 9 do 16 lat. Narty te spełniają kryteria FIS.

idealnie nadają się dla dzieci, które mają już pewne doświadczenie i mają większe wymagania.

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

1 240,00 zł

-20%

1 550,00 zł

Brak - wkrótce dostawa

Narty Rossignol Hero Athlete SL PRO

Juniorska narta slalomowa Hero Athlete SL PRO
Juniorskie Narty Hero Athlete SL PRO przeznaczone są dla zaawansowanych młodych narciarzy. Są to narty Slalomowe typu Race, które stworzone został z myślą o zawodnikach w wieku od 9 do 16 lat. Narty te spełniają kryteria FIS. .

Taliowanie Oversized dla większej kontroli
Taliowanie nart dziecięcych Hero Athlete SL PRO zostało wykonane w technologii Oversized czyli kombinacji głębokiego carvingowego taliowania z dużą szerokością narty pod butem. Duża szerokość narty pod butem zapewnia większą kontrolę oraz lepsze trzymanie w skrętach, a szeroki dziób i pięta oferują skuteczną przyczepność, moc i precyzję.

Geometria nart dostosowana do potrzeb dziecka
Precyzyjne Juniorskie Narty Hero Athlete SL PRO posiadają profil On Trail Rocker, który został zaprojektowany tak, aby zwiększyć precyzję na stoku. Technologia On Trail Rocker to tradycyjny camber na 90% narty co pozwala osiągać większe prędkości i zapewnia dobre trzymanie. Aby zwiększyć sterowność i kontrolę zdecydowana się na subtelny, 10% rocker na dziobach nart.

Drewniany rdzeń dla większych osiągów
Rdzeń narty to Poplar Woodcore Ti, jest to połączenie drewna topoli wraz z dwiema warstwami Titanalau, które zapewnia wysoką precyzję podczas skrętów. Dodatek włókien karbonowych połączonych z bazaltem sprawia, że nart te bardzo dobrze trzymają w skręcie i zapewniają świetne odbicie.

Do kasku można także domontować aluminiową szczękę dostępną w naszej ofercie, która dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo użytkownika.

Model narty Hero Athlete SL PRO
Konstrukcja narty Mini CAP Rectangular Sidewall
Rdzeń narty Poplar Woodcore Ti
Kolor czerwony
Akredytacja FIS tak
Taliowanie i promień narty o długości 128 cm 115/65/100
Taliowanie i promień narty o długości 135 cm 115/65/100
Taliowanie i promień narty o długości 142 cm 115/65/100
Taliowanie i promień narty o długości 149 cm 115/65/100

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 29,99 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 32,99 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Narty Rossignol Hero Athlete SL PRO. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR