Kask Uvex Hlmt 5 Bike Pro Black Mat 55-58cm

41/0/303/07/17

Kask Uvex Hlmt 5 Bike Pro Black Mat posiada regulację w zakresie od 55 do 58 cm, a także regulację paska podbródka i wygodne zapięcie. Wykonany został w technologii hardshell. Kask posiada 10 otworów wentylacyjnych. Zapewnia najwyższą ochronę głowy przed urazem podczas jazdy na rowerze, rolkach, hulajnodze czy deskorolce.

Więcej szczegółów

269,00 zł

Kask Uvex Hlmt 5 Bike Pro Black Mat 55-58cm

Kask Uvex Hlmt 5 Bike Pro Black Mat wykonany został w technologii hardshell polegającej na połączeniu pianki EPS (wysokiej jakości polistyrenu) ze skorupą kasku przy pomocą prasy o bardzo dużym nacisku. Dzięki takiemu połączeniu odporna na uderzenia skorupa orz amortyzujące uderzenia wnętrze zapewniają maksymalną ochronę. Kask jest lekki - waży 395g i jest idealny dla najmłodszych sportowców :) Należy zauważyć, że ten model kasku stosowany jest przez profesjonalnych sportowców.

Czarny matowy kask Uvex Hlmt 5 Bike Pro posiada regulację w zakresie od 55 do 58 cm. Jest idealny dla dzieci, które wyrosły z kasku serii Uvex Kid 3. W kasku zastosowano system IAS, dzięki któremu kask dostosujemy idealnie do kształtu głowy. Regulacja dopasowania do głowy jest łatwa i szybka, odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu kasku.

Niemniej ważnym aspektem jest mocowanie kasku na głowie. W kasku Uvex Hlmt 5 Bike Pro Black Mat możliwe jest dopasowanie długości pasków mocujących. Dzięki temu kask leży mocno na głowie, nie mając możliwości zsunięcia się nawet podczas uderzenia. Pasek podbródka posiada dodatkową regulację, znajduje się on w miękkiej, komfortowej osłonie aby nie uciskać szyi oraz ukryć nadmiar paska. Zamek blokujący (sprzączka) posiada wielostopniową regulację, do odpięcia kasku i regulacji paska podbródka wystarczy jedna ręka. Robi się to przez naciśnięcie przycisku. Rozwiązanie to tzw. system monomatic chroni przed przypadkowym odpięciem kasku

Oprócz perfekcyjnego dopasowania niezwykle ważnym elementem kasku jest także wentylacja. W kaskach Uvex jest ona niewątpliwą zaletą. Kanały wentylacyjne są ułożone w taki sposób aby zachować aerodynamiczny kształt kasku oraz zapewniać komfort i odpowiednią temperaturę wewnątrz kasku. Kask Uvex Hlmt 5 Bike Pro Black Mat posiada 10 otworów wentylacyjnych gwarantujących optymalne dostarczenie świeżego powietrza. Kask wyposażony jest w czarny odpinany daszek chroniący przed słońcem.

Wnętrze kasku znacząco wpływa na komfort jego użytkowania. Wkładki wyścielające wykonano z wysokiej jakości materiału poprawiającego wentylację. Antybakteryjnie wkładki mocowane na rzep, dzięki czemu można je łatwo wyjąć i wyprać. Wyściółka znajduje się na całym obwodzie kasku oraz w jego szczycie.

Kaski marki Uvex odpowiadają najwyższym wymaganiom bezpieczeństwa i jakości zgodnie z normami: CE, TÜV GS, EN 1078. Podczas całego procesu produkcji kask poddawany jest rygorystycznym testom potwierdzającym m.in. skuteczność pochłaniania wstrząsów, promieni UV czy niezawodność zapięć. Kask Uvex Hlmt 5 Bike Pro Black Mat zapewnia najwyższą ochronę głowy dziecka przed urazem podczas jazdy na rowerze, rolkach, hulajnodze czy deskorolce.

Sposób dopasowania obręcz regulowana pokrętłem, paski mocujące z klamrą, wkładki wyścielające
Lampka brak
Technologia hardshell
Kolor czarny matowy
Otwory wentylacyjne 10
Regulacja kasku od 55 do 58 cm
Waga 395 g
Certyfikaty CE (EN 1078), TÜV GS

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Kask Uvex Hlmt 5 Bike Pro Black Mat 55-58cm. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

Produkty powiązane

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR