Kask K2 VO2 Max Turquoise

Turkusowy kask K2 VO2 Max dla młodzieży i dorosłych występuje w dwóch rozmiarach obwodu: M 54-58 cm  oraz L 58-61 cm. Regulacja dopasowania do głowy odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu kasku oraz pasków mocujących. Wykonany został w technologii in-mold. Kask posiada bezpieczną i stabilną konstrukcję. Bardzo dobrą wentylację zapewniają 24 otwory wentylacyjne. Kask zapewnia najwyższą ochronę głowy przed urazem podczas jazdy na rolkach, rowerze czy hulajnodze.

Więcej szczegółów

199,00 zł

Kask K2 VO2 Max Turquoise

Kask K2 VO2 Max Turquoise przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych. Wykonany został w technologii in-mold polegającej na bezpośrednim mocowaniu EPS (wysokiej gęstości pianki styropianowej) do skorupy kasku. Dzięki temu kask posiada bezpieczną i stabilną konstrukcję. Technologia ta zapewnia niską wagę kasku (rozmiar M waży 291g, L natomiast 320g).

Turkusowy Kask K2 VO2 Max posiada regulację w zakresie obwodu głowy: rozmiar M od  54 do 58 cm, rozmiar L od 58 do 61 cm. Dzięki pokrętłu umieszczonemu z tyłu kasku dopasowanie do głowy jest łatwe i szybkie. Mocowanie kasku zapewniają dodatkowo regulowane paski. Odpowiednio dopasowany i zapięty kask nie będzie przesuwał się na głowie. Można go zapiąć i rozpiąć bez zmiany ustawionego dopasowania. Paski muszą być dobrze i równo naprężone.

Oprócz perfekcyjnego dopasowania niezwykle ważnym elementem kasku jest wentylacja. W kaskach K2 jest ona niewątpliwą zaletą. Kanały wentylacyjne są ułożone w taki sposób aby zachować aerodynamiczny kształt oraz zapewniać komfort i odpowiednią temperaturę wewnątrz kasku. Kask VO2 Max posiada 24 otwory wentylacyjne gwarantujących maksymalne dostarczenie świeżego powietrza.

Wnętrze kasku wyposażone jest w wkładki wyścielające, które wykonane są z miękkiego, wysokiej jakości materiału. Wkładki mocowane są na rzep, dzięki czemu można je łatwo wyjąć i wyprać. Wyściółka znajduje się na całym obwodzie kasku oraz w jego szczycie. Kask wyposażony jest w odpinany, czarny daszek chroniący przed słońcem.

Kaski marki K2 odpowiadają najwyższym wymaganiom bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 1078. Kask K2 VO2 Max zapewnia najwyższą ochronę głowy przed urazem podczas jazdy na rolkach. Uwaga! W celu zapewnienia maksymalnej ochrony kask musi być właściwie dopasowany i zapięty zgodnie z zaleceniami podanymi w instrukcji dołączonej do kasku.

Sposób dopasowania obręcz regulowana pokrętłem, paski mocujące z klamrą, wkładki wyścielające
Technologia in-mold
Kolor turkusowy
Otwory wentylacyjne 24
Regulacja kasku M (od 54 do 58 cm) L (od 58 do 61 cm)
Waga M - 291 g L - 320 g
Certyfikaty CE (EN 1078)

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Kask K2 VO2 Max Turquoise. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

Produkty powiązane

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR