Kask K2 VO2 Max Red
Kask K2 VO2 Max Red
Kask K2 VO2 Max Red
Kask K2 VO2 Max Red
Kask K2 VO2 Max Red
Kask K2 VO2 Max Red
Kask K2 VO2 Max Red
Kask K2 VO2 Max Red
Kask K2 VO2 Max Red
Kask K2 VO2 Max Red
Kask K2 VO2 Max Red
Kask K2 VO2 Max Red
Kask K2 VO2 Max Red
Kask K2 VO2 Max Red

Kask K2 VO2 Max Red

K2-VO2-RED
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
199,00 zł

Czerwony kask K2 VO2 Max dla młodzieży i dorosłych występuje w dwóch rozmiarach obwodu: M 54-58 cm oraz L 58-61 cm. Regulacja dopasowania do głowy odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu kasku oraz pasków mocujących. Wykonany został w technologii in-mold. Kask posiada bezpieczną i stabilną konstrukcję. Bardzo dobrą wentylację zapewniają 24 otwory wentylacyjne. Kask zapewnia najwyższą ochronę głowy przed urazem podczas jazdy na rolkach, rowerze czy hulajnodze.

Rozmiar
  • M (54-58 cm)
  • L (58-61 cm)

Kask K2 VO2 Red Max przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych. Wykonany został w technologii in-mold polegającej na bezpośrednim mocowaniu EPS (wysokiej gęstości pianki styropianowej) do skorupy kasku. Dzięki temu kask posiada bezpieczną i stabilną konstrukcję. Technologia ta zapewnia niską wagę kasku (rozmiar M waży 291g, L natomiast 320g).

Czerwony Kask K2 VO2 Max posiada regulację w zakresie obwodu głowy: rozmiar M od  54 do 58 cm, rozmiar L od 58 do 61 cm. Dzięki pokrętłu umieszczonemu z tyłu kasku dopasowanie do głowy jest łatwe i szybkie. Mocowanie kasku zapewniają dodatkowo regulowane paski. Odpowiednio dopasowany i zapięty kask nie będzie przesuwał się na głowie. Można go zapiąć i rozpiąć bez zmiany ustawionego dopasowania. Paski muszą być dobrze i równo naprężone.

Oprócz perfekcyjnego dopasowania niezwykle ważnym elementem kasku jest wentylacja. W kaskach K2 jest ona niewątpliwą zaletą. Kanały wentylacyjne są ułożone w taki sposób aby zachować aerodynamiczny kształt oraz zapewniać komfort i odpowiednią temperaturę wewnątrz kasku. Kask VO2 Max posiada 24 otwory wentylacyjne gwarantujących maksymalne dostarczenie świeżego powietrza.

Wnętrze kasku wyposażone jest w wkładki wyścielające, które wykonane są z miękkiego, wysokiej jakości materiału. Wkładki mocowane są na rzep, dzięki czemu można je łatwo wyjąć i wyprać. Wyściółka znajduje się na całym obwodzie kasku oraz w jego szczycie. Kask wyposażony jest w odpinany, czarny daszek chroniący przed słońcem.

Kaski marki K2 odpowiadają najwyższym wymaganiom bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 1078. Kask K2 VO2 Max zapewnia najwyższą ochronę głowy przed urazem podczas jazdy na rolkach. Uwaga! W celu zapewnienia maksymalnej ochrony kask musi być właściwie dopasowany i zapięty zgodnie z zaleceniami podanymi w instrukcji dołączonej do kasku.

Sposób dopasowania
obręcz regulowana pokrętłem, paski mocujące z klamrą, wkładki wyścielające
Technologia
in-mold
Kolor
czerwony
Otwory wentylacyjne
24
Regulacja kasku
M (od 54 do 58 cm) L (od 58 do 61 cm)
Waga
M - 291 g L - 320 g
Certyfikaty
CE (EN 1078)
886745413264

Opinie o Kask K2 VO2 Max Red

Brak opinii

Zobacz także

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.