Jeździk Puky Wutsch biało-różowy Limitowana Edycja

PUKY3024

Biało-różowy Wutsch – pierwszy rowerek Twojej pociechy która może rozpocząć przygodę z jazdą już po ukończeniu 18 miesięcy lub po osiągnięciu wzrostu ok. 80 cm. Stabilny dzięki czterokołowej budowie, bezpieczny, łatwy w manewrowaniu, umili aktywny wypoczynek Twojemu dziecku. Niewielkie rozmiary i waga tego Puky Wutsch pozwolą zabrać go ze sobą wszędzie. Wychylna, przednia oś pozwala na ograniczony, boczny przechył kierownicy. Limitowana edycje tego rowerka zawiera dodatkowo dzwonek oraz montowaną w tylnej części rowerka torebkę.

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

259,00 zł

Brak - wkrótce dostawa

Jeździk Puky Wutsch biało-różowy Limitowana Edycja

Biało-różowy jeździk Wutsch pozwala najmłodszym na rozpoczęcie przygody z pojazdami PUKY. Ten w pełni bezpieczny i stabilny pojazd jest odpowiedni dla dzieci które ukończyły 18 miesięcy lub przekroczyły wzrost 80 cm. Wyposażony został w ergonomiczne czarne siodełko wykonane z wysokiej jakości plastiku. Zamontowane na wysokości 24 cm, zapewnia stabilną pozycję dziecka. Kierownica wyposażona w wygodne uchwyty znajdujące się na wysokości 39 cm. Dla bezpieczeństwa Twojego dziecka skręt kierownicy został ograniczony do 30 stopni. W rowerku zastosowano rozwiązanie opracowane przez Puky - zintegrowaną wychylna, przednią oś. Pozwala na ograniczony boczny przechył kierownicy i tym samym umożliwia dalszy trening zmysłu równowagi i koordynacji ruchowej. Puky Wutsch to idealny początek przygody z rowerkami biegowymi. Waga tego pojazdu to jedyne 2,2 kg.

Ten biało-różowy jeździk pozwoli nawet najmłodszym zacząć łapać równowagę i wzmacniać koordynację ruchową. Zapewni bezstresową i bezpieczną możliwość zdobywania pierwszych doświadczeń w kierowaniu pojazdem. Dziecko świadomie wybiera kierunek jazdy i ćwiczy koordynację równomiernych i przeciwnie skierowanych ruchów. Jest idealny jako pierwszy rowerek dla malucha dzięki czterokołowej budowie – cztery duże i ciche kółka zapewnią Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa i płynną jazdę. Pojazd jest stabilny, dzięki czemu dziecko bez problemu wsiada i zsiada z niego.

Rowerek umożliwia maluchowi swobodne odpychanie się i łatwe wykonywanie manewrów dzięki dużym kołom o średnicy 15 cm. Cichobieżne koła świetnie sprawdzają się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Nie rysują podłogi, nie ślizgają się. Zapewniają komfortową i cichą jazdę. Puky Wutsch jest idealny na początek przygody z rowerkami biegowymi.

Do limitowanej edycji jeździka Puky Wutsch dołączony został łatwy w obsłudze dzwonek oraz przydatna torebka, która z pewnością pomieści wszystkie niezbędne maluchowi akcesoria. Piękna biała kolorystyka idealnie pasuje do wnętrz domów.

Marka Puky to synonim bezpieczeństwa dzieci. Pojazdy Puky kontrolowane są przez niezależne instytuty oraz wewnętrzne centrum testowe. Testy i obciążenia, którym są poddawane wykraczają poza wymagania stawiane przez obowiązujące normy.

Firma Puky posiada 60-letnie doświadczenie w konstruowaniu i produkcji pojazdów dla dzieci. Puky ściśle współpracuje z rodzicami, terapeutami ruchu, a także specjalistami z zakresu pediatrii. Rowerki biegowe Puky produkowane są w Niemczech co gwarantuje wysoką jakość wykonania. Niemiecka jakość potwierdzona jest certyfikatami bezpieczeństwa (CE, TÜV GS) oraz licznymi nagrodami.

Waga 2,2 kg
Zalecany wiek od 1,5 roku
Ograniczony skręt kierownicy tak
Kolor biało różowy
Średnice i rodzaj kół 150 mm (szer. 35 mm), plastik, cichobieżne
Regulacja siedziska stała wysokość 24 cm
Zalecany wzrost od 80 cm
Maksymalne obciążenie 20 kg
Hamulec brak
Regulacja kierownicy stała wysokość 39 cm
Istotne wyposażenie ruchoma (wychylna) przednia oś do nauki równowagi
Certyfikaty CE, TÜV GS

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Jeździk Puky Wutsch biało-różowy Limitowana Edycja. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR