Lampka Knog Blinder skull przód czarna

K-BLINDER-SKULL-P-CZARNA-11303

Knog Blinder skull to uniwersalna lampka pozycyjna LED o mocy 20 lumenów. Lampka zasilania jest akumulatorem ładowanym przez gniazdo USB. Czas pracy to 11 godzin przy migającym trybie świecenia oraz 2 godziny przy stałym. Lampka jest wodoodporna. Małe wymiary oraz niska waga pozwalają zamontować lampkę praktycznie wszędzie. Światło lampki widoczne jest z odległości ponad 600m.

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

89,99 zł

Brak - wkrótce dostawa

Lampka Knog Blinder skull przód czarna

Knog Blinder 1 skull to uniwersalna przednia lampka pozycyjna z wysokiej jakości białą diodą ledową o mocy 20 lumenów. Lampkę zasila wydajny akumulator litowo-polimerowy z wbudowanym zasilaniem USB. Czas świecenie to 11 godzin przy migającym trybie świecenia oraz 2 godziny przy stałym.

Ta czarna lampka posiada 5 trybów świecenia: stały, stroboskop, szybki błysk, losowy stroboskop. Wykonana została anodowanego aluminium oraz silikonu dzięki czemu jest elastyczna i łatwo jest ją dostosować do miejsca gdzie ma być zainstalowana. Montaż nie wymaga użycia żadnych narzędzi, dzięki czemu możemy ją szybko zapiać i odpiąć. Małe wymiary 25 x 25 x 33 mm oraz niska waga 15 g pozwalają zamontować lampkę praktycznie wszędzie: na rowerze, hulajnodze, kasku, plecaku.

Elastyczny, silikony pasek pozwala instalować lampkę na rurkach o średnicy od 22 do 32 mm. Lampka wskazuje niski poziom energii w akumulatorze poprzez świecenie na czerwono. Aby naładować lampkę wystarczy wpiąć ją do gniazda USB w komputerze lub do innego adaptera USB.  Proces ładowania lampki sygnalizowany jest czerwonym światłem, zaś zielonym pełny stan baterii. Czas potrzebny do pełnego naładowania akumulatora to ok 3 godziny.

Dzięki lampce Knog Blinder zachowamy bezpieczeństwo nie tylko podczas jazdy ale także podczas spacerów po zmroku. Światło widoczne jest z odległości ponad 600 metrów! Lampka jest w 100% wodoodporna dzięki, czemu może być stosowana podczas najtrudniejszych warunków pogodowych. Knog Blinder to nie tylko lampka rowerowa ale też niezwykły, kolorowy gadżet na pojazdy dzieci.

Kolor światła biały
Ilość trybów świecenia 5
Czas świecenia 11 h (tryb migający) 2 h (tryb stały)
Zasilanie akumulator litowo-polimerowy
Wymiary 25 x 25 x 33 mm
Kolor czarny
Widoczność max. 600 m
Wodoodporność tak
Moc 20 lumenów
Waga 15 g

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Lampka Knog Blinder skull przód czarna. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR